Bu Bizim Hikayemiz

1989 yılında kurulan Coşkun ambalaj ve 1997 yılında kurulan Venedik dış ticaret firmaları faaliyet alanlarını birleştirerek CoşkunVenedik Ambalaj Paketleme San. ve Dış Tic. A.Ş. ünvanını almıştır.

İki firmanın güçlerini birleştirmesi ile üretim kapasitesini arttıran firmamız, müşterilerimizle aramızdaki güvenilir ve kalıcı işbirliğimiz sayesinde günümüze kadar gelmiştir. Ambalaj paketleme üretim sektöründe daima yüksek kalite ve yenilikçi bir anlayış içerisinde hareket ederek sektöründeki etkinliğini ve payını sürekli büyüten CoşkunVenedik Ambalaj paketleme sanayi her zaman tercih edilen, farklı ve kaliteden ödün vermeyen lider kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretim yaptığı ürün kategorilerinde daima yenilikçi bir çizgi izleyerek, ÖZEL MARKALI tek kullanımlık hızlı tüketim ürünlerinin yoğun olduğu otel, restoran, pastahane, cafe, catering, ulaşım sektörleri vb. alanlarda her zaman daha yüksek kapasite ve yeni teknolojiler, daha koruyucu ambalajlar, daha yüksek kalitede ürünler üretmeyi ve en hızlı şekilde müşterilerine sunmayı , bu durumu da vazgeçilmez ilkesi olarak sürdürmeyi amaç edinmiştir.

Tek kullanımlık özel markalı gıda ve kozmetik ürün gruplarında, ambalaj paketleme baskı ve dolum işlemlerinde, sektörün aranılan ve tavsiye edilen önemli bir şirketi olarak yerini korumaktadır. Yatırımlarına ara vermeden hızla devam ederek üretimini yapmış olduğu ürün grupları ile eşleşen bir çok sektöre, yurtiçi ve yurtdışında kurulduğu günden günümüze dek yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine gurur ile hizmet vermeye devam etmektedir.

CoşkunVenedik ambalaj paketleme sanayi olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak öncelikli ve en önemli değerimiz olmuştur. Bu hedeflerimiz paralelinde; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Haccp gıda güvenliği yönetim sistemi belgeleri ile de üretim ve hizmet kalitesini destekleyen firmamız, toplamda 70 kişilik kadrosu ile, 4 adet flexo baskı sisteminden oluşan matbaa bölümü, Enstrümental son teknoloji cihazlarla gerek kendi laboratuvarımızda gerekse ortak çalışma yapılan gıda ve kimya analiz laboratuvarları ve 50 adet çeşitli dolum amaçları için dizayn edilmiş makine parkı ile; geniş ürün yelpazesini kalite hedefleri doğrultusunda yurtiçi, yurtdışı tüm müşterilerine Ataşehir / İstanbul adresindeki tesislerinde hizmet vermektedir.

Her gün taze bir başlangıç, her ürün dokunulan bir yaşamdır bizim için.

Coşkun Venedik Ambalaj

Referanslarımız