Scroll to top

Hikayemiz

Kurucumuz Nurettin Coşkun tarafından 1989 yılında Acıbadem Koşuyolu’nda faaliyete geçen Coşkun Plastik ve Ambalaj, sektöre ilk olarak bu işin pazarlaması ile girmiş olup 1991 yılında ilk makinalarını alarak toz dolum ve paketleme faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu yıllarda transport ve catering firmaları ile anlaşma sağlayarak kısa süre içerisinde büyük bir pazar elde etmiştir. 1992 yılında Türkiye’de ilk hijyenik ıslak mendil üretimine başlamış olup müşteri portföyünü oldukça genişleten Coşkun Ambalaj, 2008 yılında Venedik Dış Ticaret ile faaliyet alanlarını birleştirerek CoşkunVenedik Ambalaj unvanını almıştır.

Önceliğimizin “kalite” olması sebebi ile sektörde farklılaşan ve bu doğrultuda adımlar atarak kendini hep bir üst seviyeye taşıyan, yeniliklere açık ve bu yenilikleri uygulayan firmamız müşteri talepleri doğrultusunda klişe hazırlığı ve baskı süreci de dahil olmak üzere “tek kullanımlık ıslak mendil”, “tek kullanımlık sıvı gıda ve kozmetik dolum”, “tek kullanımlık granül gıda ve toz dolum” hizmetleri sağlamaktadır. 2016 yılı itibarı ile bünyemizde “Organik Gıda Dolumu” da gerçekleştirilmektedir.

FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi doğrultusunda üretim ve hizmet kalitesini destekleyen aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CoşkunVenedik bünyesindeki markalar “Golden Gourmet”, “ChocoHotChocolate” ve “Cafeden”dir.

2021 yılı itibarı ile Golden Gourmet markası ile online platformda da yerimizi alarak siz değerli müşterilerimize Organik Zeytinyağı ve %100 Nar Ekşisi ürünlerimizi sunacağız.